Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

 

Vážení zákazníci,

 

plynové spotřebiče jsou vyhrazená plynová zařízení. Pro Českou republiku jsou povoleny k prodeji, instalaci a provozu pouze ty spotřebiče, které jsou pro ČR schváleny notifikovanou inspekční a certifikační organizací v České republice a jsou dodávány s patřičným Prohlášením o shodě - EU. S tím je spojená i naše zákonem stanovená povinnost při uplatnění odpovědnosti za vady výrobku.

Výrobky Junkers zakoupené mimo území České republiky zde nejsou schváleny pro provoz.

Pokud Vám jakákoliv servisní či montážní firma v zahraničí zakoupené výrobky uvede do provozu, jedná nezákonně a je vystavena riziku právního postihu v případě jakékoliv nehody spojené s provozem výrobku.

Firmě Bosch Termotechnika s.r.o. v takových případech zaniká zákonná povinnost v souvislosti s uplatněním odpovědnosti za vady výrobku.

 

Děkujeme za pochopení!

 

od 1.1.2017

 

Prodej náhradních dílů Junkers servisním technikům na Praze 4.

Po zaregistrování a předložení platného průkazu Junkers Vám nastavíme ceny podle obchodních podmínek fa Bosch termotechnika..

Sortiment náhradních dílů stále rozšiřujeme...

Díly Junkers,které budou aktuálně skladem najdete vždy na internetu..

 

momerntálně zatím jen na stránkách www.dily.servisjunkers.cz