Tronic Heat 3500 - 15 FSE

Vyberte si kategorii


Tronic Heat 3500 - 15 FSETronic Heat 3500 - 15 FSE

30 600,00 Kč

26 010,00 Kč bez DPH

31 472,10 Kč

Výkon: 15,0 kW

Katalogové číslo: 7738502943

Dostupnost: do 5ti dnů


POPTAT PRODUKT


Popis produktu


Cenově zvýhodněné sestavy elektrického kotle 15 kW a nepřímo ohřívaného zásobníku (objem 116 litrů, čas ohřevu cca 27 - 61minut)*

 


Kotel Tronic Heat (v sestavě s nepř.ohřívaným zásobníkem)
Moderní ekologický zdroj tepla v luxusním nízkohlučném provedení

Nové nástěnné teplovodní elektrokotle Bosch Tronic Heat 3500 H jsou se svým rozsahem výkonů 6–24 kW určeny pro vytápění rodinných domů, bytových jednotek a rekreačních objektů. Možná je i instalace na hybridní nebo akumulační systémy a do stávajících uzavřených otopných soustav společně s kotlem na tuhá paliva. Vyznačují se velmi snadnou obsluhou, hospodárným provozem, malými rozměry a vysokou spolehlivostí. Všechny elektrokotle značky Bosch se vyrábí v České republice v závodě Krnov.

Sestava kotle pro vytápění s připojeným nepřímo ohřívaným zásobníkem je vhodná především do rodinných domků či větších bytů, kde je kladen důraz na vysoký komfort teplé vody (více než 3 odběrná místa) a kde je zároveň dostatek prostoru na umístění celé sestavy.

Elektrokotle Bosch Tronic Heat 3500 H jsou vybaveny energeticky úsporným oběhovým čerpadlem a splňují tak nové legislativní směrnice a nařízení EU týkající se prodeje zdrojů tepla pro vytápění a přípravu teplé vody.

 

Výhody na první pohled:

  • Kompaktní rozměry a nízká hmotnost (nejnižší ve své třídě)
  • Jednoduché ovládání díky LED displeji
  • Vhodné pro podlahové vytápění
  • Lze využít i jako záložní zdroj
  • Vestavěná adaptivní regulace
  • Možnost připojeni ekvitermní regulace
  • Protizámrazová funkce
  • Automatické zaznamenávání nestandardních provozních stavů
  • Dostatek teplé vody díky připojení nepřímo ohřívaného zásobníku pro přípravu TV

 

Kotle Tronic Heat 3500 H FSE:

 

Kotle se dodávají se 7litrovou expanzní nádobou a oběhovým čerpadlem, jsou určené především jako hlavní zdroj vytápění (automatický provoz, odvzdušnění čerpadla, program proti zablokování a řízení na konstantní tlak)

 

Teplá voda kdykoliv

 

Nejkomfortnější a velmi oblíbenou variantou je právě sestava kotle s nepřímo ohřívaným zásobníkem, která poskytuje celou řadu výhod. Mezi ně patří standardní možnost napojení cirkulačního okruhu, možnost instalace více odběrných míst a trvalá zásoba TV v izolovaném zásobníku, což znamená snížení počtu startů spotřebiče, a tím i snížení spotřeby plynu. Díky všem těmto výhodám máte kdykoliv k dispozici dostatečné množství TV na více odběrných místech současně.

 

Široká nabídka doplňkového vybavení

 

Elektrokotle Tronic Heat lze rozšířit o velkou nabídku doplňkového příslušenství, např. přípravu teplé vody, elektronický termostat, GSM modul, kaskádové propojení, ekvitermní regulaci, senzory pro sledování mimimálních teplot, externí blokování výkonu kotle nebo ovládání signálem 0–10 V.

 

 

Důrazně doporučujeme přikoupit tyto produkty:

TR 12

Cena: 707,90 Kč

(s 21% DPH)

ELB-EKR

Cena: 5 245,40 Kč

(s 21% DPH)

CT 200 Easy Control bílá Wi-Fi

Cena: 5 836,00 Kč

(s 21% DPH)

CT 200 EasyControl adaptér

Cena: 1 022,50 Kč

(s 21% DPH)

Sada externího připojení

Cena: 3 208,90 Kč

(s 21% DPH)


Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti servisjunkers.cz. Tyto údaje poskytuji společnosti servisjunkers.cz, jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

Způsob dodání:Souhrn poptávky:

Tronic Heat 3500 - 15 FSE26 010,00 Kč bez DPH+ 21% DPH
Osobní odběr0 Kč bez DPH
Cena celkem31 472,10s 21% DPH

Vyberte si kategorii

Chci pomoci s výběrem kotle

Nejste si jistý jaký kotel potřebujete? Nevadí. Poradíme Vám!

 

Maruna

 

junkers

 

bosch