Hledá se šikovný servisní technik

On-line monitoring

Co je on-line monitoring plynových spotřebičů BOSCH a jaké jsou jeho výhody?

online monitoring kotle Bosch

On-line monitoring s CT 200 EASYcontrol plynových spotřebičů BOSCH je služba, která nám umožňuje sledovat provoz a stav Vašeho spotřebiče na dálku. Tím se zvyšuje bezpečnost, úspora energie a spokojenost zákazníků. Servis může kontrolovat hodnoty čidel, diagnostikovat poruchy a nabídnout řešení dříve, než si jich všimnete. Také může poskytnout tipy a rady pro optimální využití vašeho spotřebiče. On-line přístupem je možno též naší strany provádět rozsáhlé nastavení Vašeho topného systému, stejně tak jako by byl technik u Vás doma. 

CT 200 Easy Control: Jaké jsou exkluzivní výhody pro uživatele?

 

 

Chytrá regulace BOSCH CT 200 EASY CONTROL je zařízení, které umožňuje ovládat plynové spotřebiče BOSCH na dálku pomocí mobilní aplikace. Tím se zvyšuje pohodlí, bezpečnost a úspora energie. Chytrá regulace BOSCH CT 200 EASY CONTROL se sama přizpůsobí vašemu životnímu stylu a třeba spustí  kotel jen tehdy, když je někdo doma. Také můžete regulovat teplotu v každém pokoji zvlášť a využívat aktuální předpověď počasí pro optimální nastavení. 

 

Maruna servis s.r.o. je autorizovaný prodejce a servisní partner plynových spotřebičů BOSCH. Nabízíme vám on-line monitoring plynových spotřebičů BOSCH, který vám zajistí pohodlí, bezpečnost a úsporu energie. Díky on-line monitoringu můžeme sledovat provoz a stav vašeho spotřebiče na dálku a v případě poruchy Vás kontaktovat a nabídnout řešení. 

jsme ON-line pro Vás a Vaše plynové spotřebiče BOSCH

 

Představte si, že máte doma plynový spotřebič BOSCH, který vám zajišťuje pohodlí a teplo. Ale co když se něco pokazí? Co když se spotřebič přehřeje, uniká plyn nebo nefunguje správně? Jak to zjistíte a jak to opravíte? Budete muset čekat na technika, platit za výjezd a náhradní díly a trpět studenem a nepohodlím?

To se vám nemusí stát, pokud si pořídíte službu on-line monitoringu plynových spotřebičů BOSCH. Za pouhých 6 korun denně budete mít jistotu, že váš spotřebič je pod dohledem našeho zákaznického servisu, který bude sledovat provoz a stav vašeho spotřebiče na dálku. Pokud se objeví nějaká porucha, budeme vás kontaktovat a nabídnout řešení. Pokud to spolu neopravíme telefonicky, náš technik vyrazí již se specifikovanou závadou odstranit. Také vám poskytneme veškeré potřebné náhradní díly, prostředky pro čištění a péči, příslušenství a užitečné tipy a triky pro optimální využití vašeho spotřebiče.

Služba on-line monitoringu plynových spotřebičů BOSCH vám zajistí bezpečnost, úsporu energie a spokojenost. Nečekejte na problémy, předejděte jim s on-line monitorem. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si pohodlí a teplo bez starostí.

 

přihlášení zákaznínka pro povolení služby https://devices.bosch-homecom.com/

 

*ceny jsou uvedeny bez DPH

 

Máte li zájem o cenovou nabídku kontaktujte nás!

 

Recenze od našeho zákazníka:

Jako majitel plynového spotřebiče BOSCH jsem velmi spokojen s možností ovládat ho na dálku pomocí mobilní aplikace. Díky tomu mohu nastavovat teplotu v každém pokoji zvlášť, zapínat a vypínat spotřebič podle potřeby a kontrolovat jeho stav a spotřebu. To mi přináší pohodlí, bezpečnost a úsporu energie.

Pohodlí: Mám pocit, že mám plnou kontrolu nad svým spotřebičem a mohu si ho přizpůsobit svému životnímu stylu. Například když jedu na dovolenou, mohu snadno snížit teplotu v celém domě a nechat jen minimální topení. Když se vracím, mohu zvýšit teplotu ještě před příjezdem a užít si teplo a pohodlí. Také mohu nastavit různé teploty pro různé pokoje podle toho, kde se zrovna nacházím nebo co dělám.

Bezpečnost: Cítím se bezpečněji, když vím, že můj spotřebič je pod dohledem zákaznického servisu BOSCH, který mi poskytuje on-line monitoring. Pokud se objeví nějaká porucha nebo nebezpečná situace, jako je únik plynu nebo přehřátí, budu o tom okamžitě informován a nabídnut řešení. Také mohu kdykoli zkontrolovat stav a funkčnost svého spotřebiče pomocí aplikace.

Úspora energie: Díky vzdálenému ovládání plynových spotřebičů BOSCH mohu snižovat svou spotřebu energie a šetřit peníze. Můžu využívat aktuální předpověď počasí pro optimální nastavení teploty a vypínat spotřebič, když ho nepotřebuji. Také mohu sledovat svou spotřebu energie pomocí aplikace a zjistit, kde mohu ještě ušetřit.

Vzdálené ovládání plynových spotřebičů BOSCH je pro mě skvělou službou, která mi usnadňuje život a zvyšuje kvalitu mého bydlení. Doporučuji ji všem majitelům plynových spotřebičů BOSCH, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad svým spotřebičem a užívat si pohodlí, bezpečnost a úsporu energie.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE PRODUKTY ČI SLUŽBY? NAPIŠTE NÁM:

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti servisjunkers.cz. Tyto údaje poskytuji společnosti servisjunkers.cz, jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.